Pokoje


Pokój 2-osobowy z łóżkiem małżeńskim

W pokoju znajduje się hotelowe łóżko małżeńskie i kącik kawowy (2 fotele i stolik).W pokoju do dyspozycji Gości jest balkon, łazienka z kabiną prysznicową, szafa, TV, lodówka, czajnik bezprzewodowy, szafka na produkty spożywcze, parawan, koc plażowy.

Pokój 2-osobowy z osobnymi łóżkami

W pokoju znajdują się dwa pojedyncze łóżka hotelowe.W pokoju do dyspozycji Gości jest balkon, łazienka z kabiną prysznicową, szafa, TV, lodówka, czajnik bezprzewodowy, szafka na produkty spożywcze, stół, 2 krzesła, fotelik plażowy, parawan, koc plażowy.

Pokój 3-osobowy duży na piętrze

W każdym dużym pokoju 3-osobowym znajduje się hotelowe łóżko małżeńskie oraz jedno pojedyncze łóżko hotelowe oraz kącik kawowy składający się z 2 foteli i stolika.W każdym z tych pokoi do dyspozycji Gości jest balkon, łazienka z kabiną prysznicową, szafa, TV, lodówka, czajnik bezprzewodowy, szafka na produkty spożywcze, stół, 3 krzesła, fotelik plażowy, parawan, koc plażowy.

Pokój 4-osobowy – parter

Pokoje na parterze polecamy rodzinom z małymi dziećmi.Brak schodów i możliwość wjechania wózkiem do pokoju ceni wielu gości.W każdym pokoju 4-osobowym znajduje się hotelowe łóżko małżeńskie oraz duża wersalka (IKEA).W każdym z tych pokoi do dyspozycji Gości jest wydzielony taras przed wejściem do pokoju, łazienka z kabiną prysznicową, szafa, TV, lodówka, czajnik bezprzewodowy, kuchenka mikrofalowa,… Read more »

Pokój 4-osobowy na piętrze

W każdym pokoju 4-osobowym znajduje się hotelowe łóżko małżeńskie oraz dwa pojedyncze łóżka hotelowe.W każdym z tych pokoi do dyspozycji Gości jest balkon, łazienka z kabiną prysznicową, szafa, TV, lodówka, czajnik bezprzewodowy, szafka na produkty spożywcze, stół, 4 krzesła, fotelik plażowy, parawan, koc plażowy.

Pokój 4-osobowy na piętrze

W każdym pokoju 4-osobowym znajduje się hotelowe łóżko małżeńskie oraz dwa pojedyncze łóżka hotelowe. W każdym z tych pokoi do dyspozycji Gości jest balkon, łazienka z kabiną prysznicową, szafa, TV, lodówka, czajnik bezprzewodowy, szafka na produkty spożywcze, stół, 4 krzesła, fotelik plażowy, parawan, koc plażowy.

Pokój 4-osobowy – parter

Pokoje na parterze polecamy rodzinom z małymi dziećmi. Brak schodów i możliwość wjechania wózkiem do pokoju ceni wielu gości. W każdym pokoju 4-osobowym znajduje się hotelowe łóżko małżeńskie oraz duża wersalka (IKEA). W każdym z tych pokoi do dyspozycji Gości jest wydzielony taras przed wejściem do pokoju, łazienka z kabiną prysznicową, szafa, TV, lodówka, czajnik… Read more »

Pokój 3-osobowy duży na piętrze

W każdym dużym pokoju 3-osobowym znajduje się hotelowe łóżko małżeńskie oraz jedno pojedyncze łóżko hotelowe oraz kącik kawowy składający się z 2 foteli i stolika. W każdym z tych pokoi do dyspozycji Gości jest balkon, łazienka z kabiną prysznicową, szafa, TV, lodówka, czajnik bezprzewodowy, szafka na produkty spożywcze, stół, 3 krzesła, fotelik plażowy, parawan, koc… Read more »

Pokój 3-osobowy na piętrze

W każdym pokoju 3-osobowym znajduje się hotelowe łóżko małżeńskie oraz jedno pojedyncze łóżko hotelowe. W każdym z tych pokoi do dyspozycji Gości jest balkon, łazienka z kabiną prysznicową, szafa, TV, lodówka, czajnik bezprzewodowy, szafka na produkty spożywcze, stół, 3 krzesła, fotelik plażowy, parawan, koc plażowy.

Pokój 2-osobowy z osobnymi łóżkami

W pokoju znajdują się dwa pojedyncze łóżka hotelowe. W pokoju do dyspozycji Gości jest balkon, łazienka z kabiną prysznicową, szafa, TV, lodówka, czajnik bezprzewodowy, szafka na produkty spożywcze, stół, 2 krzesła, fotelik plażowy, parawan, koc plażowy.