Rezerwacja

Warunki rezerwacji
Rezerwacje noclegów przyjmujemy telefonicznie: tel.: +48 58 733 56 60, tel. kom.: +48 606 46 30 90
w godzinach 7:30 do 22:00. Aby otrzymać pełną gwarancję dokonanej rezerwacji wymagana jest wpłata zadatku, który zostanie odliczony w momencie uregulowania należności za cały pobyt.
W opisie wpłaty prosimy wpisać: Rezerwacja nr … . W przypadku braku wpłaty zadatku w ciągu 7 dni od rozmowy telefonicznej wstępna rezerwacja BĘDZIE ANULOWANA. Prosimy o telefon lub e-mail z informacją o rezygnacji z rezerwacji – taka informacja pozwoli innym klientom wykorzystać dostępny termin.
Opłata (tylko gotówką) za pobyt oraz opłata klimatyczna w wysokości 2,7 zł/osobę pobierana jest z góry w momencie zameldowania się w Villi. W przypadku wcześniejszej rezygnacji z pobytu, pobrany zadatek jak i opłata za pobyt nie podlegają zwrotowi. Zadatek w wysokości 50% wpłaty, może zostać zwrócony w przypadku rezygnacji z rezerwacji w terminie do 21 dni przed datą rozpoczęcia planowanego pobytu. Zadatek zwracany jest w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z  winy obiektu.

Podczas rezerwacji telefonicznej należy zgłosić wszystkie osoby, które będą przebywały w pokoju.

Tylko 2 pokoje na parterze przystosowane są do przyjęcia gości ze zwierzętami. Podczas rezerwacji proszę pytać o dostępność tych pokoi.

Niepojawienie się Gościa do godz. 10.00 dnia następnego jest traktowane jako rezygnacja i wiąże się to z możliwością wynajęcia pokoju innemu Gościowi, jeżeli nie ustalono inaczej.

Warunki wynajmu pokoi

Minimalny okres wynajmu wynosi dwie doby.
Doba hotelowa trwa od godziny 14:30 w dniu przyjazdu do godziny 9:30 w dniu wyjazdu.
Villa Solaris posiada pokoje wyłącznie dla gości NIEPALĄCYCH. W całym obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu i e-papierosów, również na balkonach i tarasach oraz w altanie. Palacze mogą skorzystać z wydzielonego miejsca na zewnątrz budynku.

Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w pomieszczeniach oraz za pojazdy na posesji.
Zdecydowana większość naszych gości to rodziny z małymi dziećmi. Prosimy Państwa o zachowanie ciszy nocnej w godzinach 22:30 7:00. Dziękujemy.

Regulamin obiektu

Przelew zadatku na konto bankowe jest potwierdzeniem zapoznania się z warunkami wynajmu pokoi w Villi Solaris oraz akceptacją warunków ich rezerwacji.